Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.
на правах реклами

 Ніндзяго майстри спінджицу онлайн

від
За словами експертів, багато батьків мало знають про те, що більшість мультиплікаційних фільмів можуть просто віднімати час, не розвиваючи уяву дитини.

Тому вирішено приділити увагу тим мультфільмам, які, на їх думку, можуть служити розвагою дітей і допомогти їм в саморозвитку, сприйнятті навколишнього світу. Такі наприклад, як Ніндзяго майстри спінджицу. Одними з найбільш розвиваючих мультфільмів визнані мультики, створені за мотивами гри.

До теперішнього часу багато хто міг подумати, що Лего є звичайним конструктором, з деталей якого можливо побудувати тільки автомобілі або будівлі. Проте завдяки старанням розробників, у світі Lego з'явилася нова гілка - світ відважних ніндзя, майстри спінджицу - які зможуть навчити кожну дитину самостійності та ще боротьбі за справедливість.

Коротко про сюжет. Великий Майстер, який створив наймогутнішу зброю Спінджитсу має також могутніх ворогів. Щоб зашкодити поганцям заволодіти цією зброєю і підкорити світ, він виховує молодих учнів ніндзяго, ті називаються Майстри Спінджитсу. Ці веселі хлоп'ята щодня рятують людей і полюбляють веселощі.

Подивитися мультфільм ніндзяго усі серії можна, скориставшись пошуком на сайті, чи перейшовши за посиланням. Всі серіали регулярно оновлюються і доповнюються для зручності глядачів.

Хотілося б відмітити як режисерський склад Ніндзяго, з-під чийого пера і завдяки чиїм зусиллям вийде барвистий мультфільм, зробили акцент на тому, що воїни-ніндзя - не просто холоднокровні бійці, вони ще й мудрі філософи. Їх мета битися із Злом і намагатися зрозуміти його, щоб назавжди викоренити його з умів і душ людства.

У новому мультфільмі про ніндзя, який з'явиться на екранах в середині осені справжнього року, глядачі побачать давно вподобаних героїв.

Вони з'являться в новому, хоч і знайомому глядачам амплуа - безстрашних, але в той же час загадкових і добрих воїнів, сенсом життя яких є пошук справедливості.

розробники стверджують, мультиплікація припаде до душі не тільки школярам, але і дітям дошкільного віку, які зможуть почерпнути для себе безліч нової і цікавої інформації в легкій і невимушеній формі.

Ще до свого виходу мультиплікаційний повнометражний фільм про ніндзя з колекції Лего, викликав суперечки і невдоволення серед певної частини глядацької аудиторії, а це певною мірою привертає увагу.

В цілому, варто також відзначити велику увагу, яку останнім часом розробники майстрів спінджицу починають приділяти саме дитячому розвитку, це у майбутеьому дозволить позитивно вплинути на зростаюче покоління. У будь-якому випадку, щоб зробити остаточні висновки, варто подивитися мультик, який, як вже говорилося, вийде в кінотеатрах вже у вересні, після жаркого літа і незабутніх канікул.

Розвиваючі мультфільми від Lego: глядачі за або проти?

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм псевдо.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика