Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.
на правах реклами

 Дивитися Фіксики мультсеріал українською мовою онлайн

від
Ви не знаєте як пояснити своєму маленькому Досліднику принцип дії того або іншого побутового приладу? Так, і самі не надто знаєтесь в тонкощах? Подивіться разом Фіксики мультсеріал! Вам буде що обговорити! У доступній формі автори розповідають про роботу механізмів і електроніки, без яких не уявляє собі життя жодна сучасна сім'я. І, що важливо, робиться акцент на техніці безпеки при експлуатації усього цього оснащення. Отже, сюжет розгортається в квартирі ДімДімича, 8-річного хлопчика, який, в силу свого віку, дуже цікавий. Осягати усі премудрощі життя йому допомагають батьки і, Фіксики! Маленькі духи побутових приладів, які утримують їх справними і піклуються про їх працездатність.

Сімка і Нуль зі своїми родичами подружилися з хлопчиком і приходять на допомогу в усіх скрутних ситуаціях. Окрім техніки, маленькі чоловічки турбуються про правильне харчування ДімДімича і про правила поведінки. Кожна маленька дитина знає про існування таких казкових героїв, як ельфи, що мешкають в дрімучих лісах, гномів, чиїм притулком є глибокі гірські печери і домовики, які стежать за порядком в нашій оселі. Проте, мало хто з карапузів підозрює про те, що є інші вражаючі створіння. Вони є поряд з нами і кличуть себе Фіксиками. У Фіксики мультсеріал українською вони живуть в складних приладах, які складно полагодити маленьким діткам і при їх щонайменшій несправності миттєво беруться за справу, роблячи ремонт.

Завдяки своїй доброзичливості і відкритості, Фіксики мультсеріал навчають діточок премудрощам, яким вони володіють досконало, крок за кроком коментуючи свої дії і тим самим, переїдаючи малятам свій досвід. Вони не лише навчають підростаюче покоління тонкощам ремонту, але ще і розповідають, як правильно поводитися з технікою. Фіксики активно досліджують нові передові технології і віяння, щоб йти в ногу з часом. Маючи різну колірну гамму, кожен з них легко впізнанваний і помітний. Фіксики мультсеріал українською задовольнить цікавість найбільш допитливої малечі та зробить процес навчання дуже веселим і невимушеним.

Фіксики завжди були талановитими істотами, оскільки вони уміють поводитися добре не лише з предметами або приладами, оскільки також добре себе почувають в різних життєвих законах, тому іноді, кожен з них видає один із законів фізики, який допоможе нашим глядачам. Кожну нову серію, Нуль і Сімка, а також їх неймовірно велика команда друзів нестримно розповідають діточкам, як поводитися у різних ситуаціях, чи варто квапитися під час спеки або холоду, як правильно вмикати газ і інші прилади.

Кожен розуміє, що в людському житті існує безліч цікавих моментів, кожен з яких цінується більше інших, а це означає, що яскраві пригоди що надає Фіксики мультсеріал, можуть закінчитися неймовірним моментом і спричинити страх. Чи знаєте ви, від чого саме залежить сила тертя, як вона виникає і до чого може привести кінцевий результат, з яким героям належить впоратися в майбутньому.

На усі ці питання, і безліч інших подібних, готовий відповісти вам всезнаючий і досить старий фіксик - Дедус, саме він учить усіх діточок навколо, як правильно вчинити, щоб не втрапити у халепу. Наші герої зараз мешкають в квартирі хлопченяти Дім Дімича, з яким співпрацюють, але спочатку, він гадки не мав, хто вони такі, і що з себе представляють, поки одного разу вони не допомогли йому з уроками.

Що цікаво, завжди на фіксиков полює маленька собачка Кусачка, яка бажає розповісти батькам про присутність маленьких героїв, проте не уміє говорити. Уся інформація, що звучить з вуст фіксиків, називається цікавими і корисними радами, а це означає, що ми зобов'язані прислухатися до кожного слова, мотати на вус усе, що відбувається, і обов'язково вірити, що все збудеться в кращому стилі. Фіксики мультсеріал українською всі серії підряд дивитись онлайн в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Фіксики мультсеріал

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм псевдо.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика