Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.
на правах реклами

 Мультики Лицарі Нексо найтс українською дивитися онлайн

від
Десь далеко на території Середньовічних земель розкинулося дуже маленьке, затишне королівство, більш відоме як Найтонія. Це справді дивовижний і прекрасний світ, який зміг поєднати в собі відразу ж дві різні епохи, - це епоха Середньовіччя з його лицарями Нексо найтс, боями, походами і драконами, і світ Майбутнього, в якому є роботи, лазери, а також чаклунство і необмежена магія. Королівством упродовж багатьох десятиліть правил Хелбей - король настільки ж суворий, наскільки він же і справедливий.

Саме через його суворість і справедливість в королівстві завжди панували лад та спокій. Але сюжет Лицарі Нексо найтс був би не сюжет, якби одного разу над усім королівством не з'явилася загроза, яку, до речі, викликав придворний блазень. Він піддався спокусі артефакта - священної Книги Монстрів, і створив собі жахливу і практично непереможну армію з чудовиськ. Природно, влада і жадібність змусили блазня піти війною на свого короля і захопити країну, а заразом і весь світ.
Лицарі Нексо Найтс
Мультики Лицарі нексо найтс дають відмінний музичний супровід якнайкраще зможе показати ту саму атмосферу, яка панує у фільмі. Йдеться про ті самі середньовічні часи, коли ця епоха лицарів, турнірів, королівств і чаклунів перемішується з сучасними технологіями. І тут є свої легендарні і неординарні Лицарі Нексо найтс, які тільки те й роблять, що захищають королівство.

І зараз королю, як і усьому королівству потрібна допомога, адже хтось на ім'я Джестро, хто є королівським блазнем, вирішує узяти владу над королівством у свої власні, загребущі до всього на світі руки. Він просто узяв і відшукав так звану книжку Монстрів, в якій описані способи виклику як добрих, так і злих духів. І він вирішив вибрати собі погану сторону, адже вона набагато краща і вигідніша для нього. Тому король, який потребує допомоги, вирішує звернутися по допомоги до цього загону у мультфільм Лицарі Нексо найтс нові серії.

Життя королівства. Світ мультсеріалу Лицарі Нексо найтс на українській нагадує Середньовіччя, але події відбуваються у фантастичному всесвіті. Тут щасливо і спокійно існує королівство Найтонія. Місцеві мешканці славлять свого справедливого короля. Вони завжди готові захистити монарха, якщо станеться лихо. Ситуація якраз починає мінятися. Небезпека виходить від придворного блазня Джестро, котрий випадково відшукав і прочитав Книгу монстрів. Це видання впливає на читача і перетворює його на свого раба.
Лицарі Нексо Найтс
Військо чудовиськ
Книга наказала Джестро створити свою армію. Він зібрав навколо себе могутніх чудовиськ і вирішив скинути короля, а потім захопити владу над усією Найтонією. Привласнити чужі багатства буде нелегко, оскільки захищати їх будуть справжні лицарі. У мультику Лего лицарі нексо найтс за справу беруться випускники спеціальної академії. Відважні воїни готові виступити проти Книги зла і захистити рідні землі від поневолення. Усі надії покладені на головних героїв.

Поповнення сил
Битва розгортається у фортеці. У кожного з воїнів є спеціальний щит, за допомогою якого можна збирати сили. Нексо-сили потрібні лицарям для боротьби із Джестро і його вогняними монстрами. Саме ці чудовиська несуть найбільшу небезпеку, а для битви з ними доведеться накопичити більше енергії. Це єдиний шанс здолати зло і врятувати королівство. Про долю Найтонії розкажуть онлайн мультики лицарі нексо найтс всі серії онлайн.
Лицарі Нексо Найтс
Картина описує в усіх деталях і барвах ту саму епоху кривавого і романтичного Середньовіччя, в якій є могутні королівства і відважні лицарі. Та з однією поправкою - необхідно об'єднати між собою якраз таке стереотипне середньовіччя з цілою сотнею різних нових технологій, які дає сучасна наука. Тобто мультики Лицарі нексо найтс всі серії підряд - це історія про древні часи, в яких є чаклунство, магія, а також роботизовані обладунки разом з лазерними мечами.

Увесь сюжет Лицарі Нексо найтс, оброблений і доповнений приголомшливим музичним оформленням, будується навколо мирного королівств під назвою Нейтония. Тут до певного моменту панували мир і процвітання, але зараз, зараз, над мирним небом королівства почали збиратися хмари хаосу і руйнування. Уся справа у блазневі Джестеро. Той вирішив звернутися по допомогу до темної сторони. Він не без Книги Монстрів зміг створити свою власну злу армію, яка обіцяє загибель для усього королівства зокрема і людей у ньому. Втім є і світлий бік, і це лицарі з академії Нексо, які зроблять усе необхідне для того, аби злі сили так і залишалися легендами. Мультики Лицарі нексо найтс українською дивитися онлайн в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!
Лего Нексо Найтс мультик
comic

Лицарі Нексо Найтс

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм псевдо.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика