Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.
на правах реклами

 Дивитися Бейбі Бос українською онлайн

від
Незвичайна модель стосунків між братами відтворена в мультфільмі Бейбі Бос. Протистояння двох хлопчиків починається у січні 2017 року, коли картина виходить на екрани. Юний Тім живе веселим і безтурботним життям, яке може собі дозволити семирічний чоловічок. Але все змінюється з приходом нового члена родини, принесеного татом та мамою. Малюк вмить захоплює всю батьківську любов і час, що дуже засмучує Тіма і викликає ревні почуття. Уважно постеживши за немовлям, хлопчик починає помічати невідповідності в поведінці і намагається достукатися до батьків, але, на жаль, залишається не почутим.

Заздрісний братик вирішує самостійно розібратися і провчити нахабу, а замість цього дізнається від нього страшну історію про підготовлювану змову від корпорації Puppy Co. Її мета - знищення любові на планеті Земля. Тому Тіму доведеться піти на союз з нелюбим братиком, для запобігання втілення у життя підступних планів компанії.
Бейбі Бос
Бейбі Бос - мультфільм про новонародженого, який має лідерську вдачу і розвинений не по роках. Семирічний Тім був цілком задоволений своїм життям з батьками, поки вони не принесли додому його маленького братика. З першого погляду він здався цілком звичайним малюком, але незабаром почали проявлятися підозрілі риси. Татко з мамою не звертають на це уваги і пестять своє немовля, тоді як Тім стурбований.

Незабаром малий з'ясовує, що його молодший брат носить ділові костюми і розмовляє цілком зрозумілою мовою, як дорослий. Він викриває малюка, але той не боїться викриття: батьки все одно не повірять цьому, а прикидатися той навчився відмінно. Протистояння між братами досягає свого апогею, коли в мультику Бейбі Бос назріває катастрофа. Тіму стає відомо про змову.
Бейбі Бос
Раптом старшому братові стає відомо, що один могутній бізнесмен збирається знищити у світі усю любов. Розумію, чим це може обернутися, Тім намагається врятувати планету від руйнування. Одному йому не впоратися з таким сильним суперником, у якого безліч помічників. Доведеться розповісти про все малюкові і переконати його у необхідності діяти спільно. На вагах добробут родини і всього світу.

У онлайн мультику Бейбі Бос ми побачимо дитячі способи боротьби із злом. Веселий сімейний американський мультфільм знятий за мотивами однойменної книги Марли Фрази. Уся сюжетна лінія показана очима семирічного хлопчини Тіма, як в книзі так і у фільмі Бейбі Бос - він звик бути єдиною дитиною в сім'ї і зовсім не хотів собі ні брата, ні сестри.

Тім вважав, що увага батьків, концентруватиметься тільки на нім, подарунки лише йому одному, турбота лише про нього. Проте тільки одного разу, батьки приносять додому усиновлене немовля, і життя хлопчика руйнується вмить.
Бейбі Бос
Немовля Бейбі Бос вічно кричить, вічно вимагає турботи, йому постійно все не подобається, все розкидає, а його навіть не карають - навпаки! Панькаються з ним! Батьки Тіма стали цілими днями порпатися тільки навколо немовляти. Але хлопчина дивується - невже він один, хто помічає підставу?! Це немовля має замашки начальника з пелюшок! Та хто він такий?!

Одного разу, Тім підкравшись до спальні "брата" розкриває його таємницю. Той поводиться так, нібито вже пізнав життя і готовий керувати корпорацією. Справжній малий Бейбі Бос. Тім мріє донести це батькам, але все марно. Поряд із сімейними негараздами нашому малому доводиться дізнатися про підступні плани компанії Puppy Co. Керівник якої планує викоренити любов на планеті! Аби впоратися з лиходієм Тіму доведеться заручитися підтримкою свого ненависного братика.

Бебі Босс мультфільм 2017

Бейбі Бос

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм псевдо.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика