Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.
на правах реклами

 Дивитися Микита Кожумяка мультфільм 2016 українською онлайн

від
Колись давно у родині кожум'яки підростав хлопчик Микита. Він допомагав батькові в його роботі, але, як і інші хлопці його віку, мріяв про щось справді велике, уявляючи себе то відважним воїном, то героєм оповідей, то переможцем драконів. Та часи драконів давно минули, та і сам Микита, як вважав його батько, занадто малий для подвигів. Одного разу в житті хлопчика з'являється справжнісінький дракон! І тепер Микиті належить вирушити у захоплюючу подорож - в казковий світ, який заселений чарівними істотами. Там хлопчикові не лише зіткнеться з небезпеками, але і знайде нових друзів у мультику Микита кожум'яка 2016 онлайн.

Микита Кожум'яка 2016 - анімаційний повнометражний 3D-фільм українського виробництва, сюжет якого заснований на основі старовинних казок, оповідей і українського епосу періоду Київської Русі. Зауважимо, що згадка про переможця зміів уперше з'явилася ще в знаменитій Повісті минулих літ, яку писав літописець, чернець Києво-печерської Лаври Нестор, і яка є одним з основних першоджерел для української історії. Цілком можливо, що такий "юнак-кожум'яка", як його називає Нестор, дійсно існував, і у веселого героя сучасного мультфільму Микита Кожум'яка є, хоча і дуже древній, але цілком реальний прототип.
Микита Кожум'яка 2016
Після Нестора ця історія пішла в народ. В українців існує близько півтора десятків варіантів казок, що оповідають про його пригоди. Усіх їх об'єднує загальна лінія сюжету, коли спочатку герой доводить свою неймовірну фізичну силу розриваючи декілька шкур биків. А вже потім здійснює свій основний подвиг з визволянню княжни з лап підступного дракона.

Міфологічний сюжет Микита Кожум'яка мультфільм 2016:
У київського князя була дочка-красуня, і в неї нестямно закохався Змій-Горинич та й викрав княжну. Красуні він нелюбий, тому він ув'язнив її у замку. Втім і княжна була дівчина не проста. Ласкавими розмовами приспала пильність свого викрадача і той розповів їй, що не боїться нікого на світі окрім юнака, сина кожум'яки на ім'я Микита Кожум'яка. Полонянка відправила вісточку голубиною поштою своєму батькові, благаючи його знайти цього хлопця та переконати битися зі страшним змієм.
Микита Кожум'яка 2016
Той відразу ж взявся за пошуки. Його посланці почали обходити хати людей, які займалися виробленням шкір, одну за іншою, перевіряючи чоловіків та їх фізичну силу. Одного з них вони застали за робочим процесом, але від повної несподіванки кожум'яка випадково розірвав разом дванадцять бичачих шкур. Тоді вони зрозуміли, що знайшли кого шукали. Микиту доправляють Князю, але битися зі Змієм Микита відмовляється.

Проте Князь посилає йому то старійшин, то дітей малих, які плачуть, і Микита зглянувся та й погодився. Для боротьби зі змієм Микита Кожум'яка 2016 вигадує обладунки - він обмотується прядивом, а потім обмазується смолою. У битві зі Змієм Микиті вдається отримати перемогу, і звільнити полонену.

Цікаво, що досі в самому центрі Києві існує місце, яке називається урочище Кожум'яки, і воно вважається одним з найбільш містичних місць в місті. А знаходиться воно недалеко від Львівської площі прямо під Замковою Горою. Яка буде інтерпретація древніх оповідей в перекладенні для сучасної анімації, чи полюбить Микита у Микита Кожум яка мультфільм 2016, звільнену ним же красуню? Яка доля страшного Змія? Подивіться це захоплюючий мультфільм і все дізнаєтеся!

Микита Кожум'яка

Микита Кожум'яка 2016

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм псевдо.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика