Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.
на правах реклами

 Мультсеріал Кумі кумі онлайн

від
Кумі-Кумі - комедійно-пригодницький мультсеріал, що розповідає про пригоди трьох друзів : Джугі, Юсі і Шумадана. Дія Кумі кумі мультсеріал відбувається у фантастичному світі Кумі-Кумі, який віддалено нагадує Землю, але з набагато химернішою флорою і фауною. Тут ізольовано живуть три племені: учених, чаклунів і військових. Юсі, Джуга і Шумадан родом з різних племен, проте між собою ладнають куди краще, ніж зі своїми одноплемінниками, котрі вважають їх "білими воронами".

Особливістю Кумі Кумі мультсеріал у є майже повна відсутність діалогів: персонажі говорять на вигаданій кумі-мові, яка зрозуміла деяким дорослим і дітям зовсім без перекладу. Мова ця така проста, вивчити її - заввиграшки! При цьому небагатослівність мультфільму повністю компенсується динамічними сюжетами, божевільними вигадками і чудовою анімацією. Усі події у світі Куми-Куми відбуваються в абстрактній реальності, яка віддалено нагадує Землю, але що відрізняється від неї химерними барвистими ландшафтами і фантастичними істотами, котрі мешкають в них.
Кумі кумі мультсеріал
Світ Кумі кумі мультсеріалу
Шумі-Кумі. Це войовниче плем'я, котре живе за часів комунізму. Їх острів - це засніжені простори з дахами будинків-бункерів, які стирчать із заметів. Усі без виключення Шумі-кумі - військові. Їхнє життя пройняте духом колективізму і влаштоване відповідно до казармових порядків. Тут часто проводяться навчання з цивільної оборони і святкові демонстрації. Керує плем'ям беззмінний Генерал. Головне для Кумі-кумі - дисципліна і підпорядкування інтересам держави. Колір племені - зелений. Форма - квадрат.

Вигляд Куми-Куми
Візуально представники різних племен відрізняються в першу чергу забарвленням, геометричною формою тіла і "етнічними" візерунками на ньому. Окрім того, племена асоціюються з різними атрибутами, котрі відбивають специфіку їх культури. Наприклад, Джумі-Кумі мають при собі стилізовані списи і палиці, Юмі-Кумі - високотехнологічні гаджети, а Шумі-Кумі - військове спорядження.
Кумі кумі мультсеріал
Головні персонажі Кумі кумі мультсеріал - три юних Кумі-Кумі. два хлопчики і дівчинка. Вони з різних племен, це іноді заважає їм порозумітись. Проте між собою вони ладнають краще, ніж зі своїми одноплемінниками, які вважають їх диваками. Вік усіх трьох персонажів приблизно однаковий, але який саме - важко визначити. Так само, як важко визначити вік будь-якого Кумі-Кумі. навіть найдоросліший з них може поводитися як дитина. Якщо вимірювати їхній вік людськими мірками, то залежно від ситуації він може різнитися від 8 років (там, де вони не поділили іграшку) до 18 років(там, де вони виявляють цікавість до протилежної статі). Абстрактний дизайн персонажів дозволяє не загострювати увагу на їх віці.

Джуга - представник племені Джумі-Кумі. Ексцентрик, смішний непосидько, живчик. Джуга - персонаж з пісні про "Чарівника-неука" - він уміє чаклувати, але часто це уміння виходить йому боком. Дуже імпульсивний, заводний - ніколи не сидить на місці. Пустотливий, авантюрний, навіжений - постійно лізе ризикує, при цьому спочатку робить, а потім думає, або не думає взагалі, чим часто завдає іншим клопоту. У племені має репутацію фріка, над яким у Кумі Кумі мультсеріал усі сміються.

Надзвичайно ненажерливий - уміє добувати їжу будь-яким способом, при цьому, скільки б Джуга не їв, він завжди залишається голодним. Розуміє мову птахів і звірів. Джуга доглядає за Юсі, але для нього це швидше спорт, ніж піднесене почуття. Шумадана він часто використовує у своїх корисливих цілях, користуючись його довірливістю і безвідмовністю.
Кумі кумі мультсеріал
Юсі у Кумі Кумі мультсеріал
Юсі - представниця племені Юмі-Кумі. Дівчинка із заможної родини, якій надокучила гонитва за успіхом. Лідер і стратег всіх трьох. При цьому Юсі звикла до комфорту і іноді проявляє себе як панікуюча і тривожна дівчинка. Вона у нестямі від модних хайтек-штучок і всюди носить з собою портативний гаджет, який трансформується у все, що тільки можна - від телефону до скутера. Сама вона теж дуже добре розбирається в техніці і без проблем може полагодити будь-який складний пристрій в лічені хвилини.

Юси дуже життєрадісна і ніколи не поводиться вередливо і розпещено. Чутлива і іноді сентиментальна. Любить тварин - їх на острові замало. Будучи цілком розсудливою, та урівноважує темпераментного Джугу і флегматичного Шумадана. Разом з тим вона щиро не може зрозуміти, кого з них більше кохає, і мимоволі поводиться, як кокетка, підживлюючи в друзях дух суперництва.
Кумі кумі мультсеріал
Шумадан у Кумі Кумі мультсеріал
Шумадан - представник племені Шумі-Кумі. Завжди носить з собою валізу, і з цього вийшло його ім'я. Чарівний вайло, велика дитина, добрий велетень. Незважаючи на свої лякаючі розміри, Шумадан цілком миролюбний, на відміну від своїх побратимів Шумадан не надто цінує зброю і марші, за що його іноді поганяють твердолобі одноплемінники, його пристрасть - збирати всякі дріб'язки і дрібнички у свій речовий мішок, котрий носить за спиною. У цьому проявляється ощадливість і зворушливість Шумадана.

До того ж мішок його воістину бездонний - Шумадан може здивувати друзів не лише даремністю своїх знахідок, а і розмірами - наприклад, витягнувши з-за спини телевізор або рояль. Також Шумадан уміє вивергати з рота полум'я, та намагається не лякати друзів цим умінням. Він дуже спокійний, навіть флегматичний, нерішучий, сором'язливий, м'якотілий. Йому легше залишитися скривдженим, ніж вступати в конфлікт. Але коли в небезпеці опиняються його друзі, тут вже ніяких коливань бути не може.

Кумі кумі мультсеріал

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм псевдо.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика