Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.
на правах реклами

 Дивитись Смурфики 3 Загублене містечко 2017 українською онлайн

від
 Чергова пригода смурфіків пов'язана з пошуком Загубленого села. Гаргамель - головний ворог смурфиків - дізнався про існування цього містечка. Проникнувши в нього, він зможе, нарешті, утілити свою давню мрію з поневолення блакитних гномів. Смурфета - єдина дівчинка у селі смурфіків - очолює загін, який має намір випередити Гаргамеля, і першими знайти Загублене село.

 Шлях друзів чекає довгий і небезпечний. Він пролягає через Зачарований ліс, який наповнений всілякими чудесами і дивностями. У цій подорожі смурфикам належить зустрітися з незвичайною річкою, яка тече не по землі, а в повітрі, з прекрасними і дуже небезпечними квітами, готовими проковтнути подорожніх будь-якої хвилини.

 Але в нагороду за цю подорож блакитні гноми дізнаються відповіді на багато питань. Опинившись в Загубленому селі, смурфики дізнаються, чому вони блакитного кольору, і яким кольором бувають інші гноми. Їм відкриється таємниця, чому в їхньому містечку тільки одна дівчинка - Смурфета. І багато сого іншого стане відомим маленьким і відважним мандрівникам.

А Смурфета, нарешті, зрозуміє своє призначення. Адже усі її брати вже давно визначилися зі своїм родом діяльності, і кожен з них вкладається в загальну справу. А Смурфету дуже сильно засмучувало те, що вона даремна для своєї сім'ї. Але тепер і Смурфета і її брати щасливі.

 Забавні істоти - смурфики мешкають у шаленому світі людей. Так відбувається в новому мультфільмі Смурфики Загублене містечко (2017). Для того, щоб їх цивілізація продовжувала існувати, вони вимушені ховатися подалі від людських очей. У їх суспільстві більше ладу, ніж у людей. Кожен із смурфиків знає, для чого народився і чим має займатися.

 Прийшов час заглянути всередину смурфика, вивчити його душу і зрозуміти, які почуття і емоції здатна переживати ця кумедна істота. Одна з відмінних ознак героїв - цікавість, яка постійно призводить до нових пригод. Ось і цього разу Смурфета зіткнулася на прогулянці з небаченою істотою, яка втекла від неї до лісу. І ось вже команда смурфіків вирушає на пошуки чудового гостя. А злісний Гаргамель йде слідом, сподіваючись, що нічого смурфики приведуть його до чогось цінного.
 
 Пошуки небаченої істоти завершуються в таємничому містечку. Все тут говорить про те, що живі тут були дуже давно. Але аура села вабить до себе смурфиків.

 Художник П'єр "Пейо" з Бельгії створив смурфів дуже давно. Перші випуски відомого французького журналу містили комікси про смурфиків, і було це восени 1958 року. Та як були створені ці дивовижні істоти? Одного разу Пейо вирушив до лісу, і в гущавині його автомобіль зламався. Ніхто навкруги не міг допомогти чоловікові, і він вирішив піти погуляти. Проходячи повз великі гриби, майстер пензля вигадав історію про гномів, які живуть в грибах. Діставшись до будинку, художник намалював задуманих гномів, але переплутав фарби, так істота вийшла синьою.

Отже, хто ж такі смурфики? 
 
Вони мешкають в лісі, десь в Європі, біля узбережжя західної Айвери. За легендою, з 6 гномів можна зробити золото, котре стає приводом для їх переслідування. Найбільш злісний ворог малюків - чарівник Гаргамель. Усі смурфики дуже схожі один на одного, і досягають у висоту всього 20 або 30 см. Живуть персонажі мультика про таємниче село, багато років. Наприклад, старий Смурф має вже 546 рік. Одягнені крихітки у білі штани і таку ж шапочку. Незважаючи на зовнішню схожість, вдачею друзі дуже різні. Хтось любить спати, комусь до вподоби читати книжки, і так далі. Навіть імена отримують у рамках своїх вподобань і хобі.

 Злісний чародій Гаргамель завжди прагнув відшукати, де живуть смурфики. І ось одного разу негідник пронюхав про існування далекого поселення з блакитними коротунами, раніше небаченими. Маг відразу ж вирішив використати гномів для дослідів з чорній магії. Про це стало відомо смурфикам, і вони захотіли попередити далеких родичів. У рятувальний похід висунулися Смурфетта, Розтяпа, Силач і Розумник.

Глядачі за задумом режисера уперше зустрічаються із смурфиками, хоча знайомство і сталося в минулих двох фільмах.
 
Проте, стрічка не є продовженням франшизи, оскільки це не ігровий фільм. Таким чином, був запущений новий цикл історії, а не продовження колишнього сюжету. У нинішнього мультика є одна феміністична особливість: усі смурфики в загубленому містечку - дівчатка! Знайдене героями поселення є чисто жіночим, і населене смурфятками.

Про них розказано небагато, оскільки левова частка оповідання присвячена самій подорожі головних героїв. Кожна жива істота знає, для чого воно призначена, а якщо не знає, то і не переживає за це. Але Смурфетта не з таких. Малятко хоче будь-що з'ясувати власне призначення, знайти себе, свою справу. Адже вона теж має приносити користь своєму народові.
 
 Здолавши депресію, дівчина вирішує відправитися в далеку подорож, аби розкрити таємницю сенсу життя. Шлях лежить через Зачарований ліс - місце, яке намагаються обходити стороною. Адже там надто багато небезпек. Але тільки через нього можна потрапити в Загублене селище, яке допоможе знайти відповіді на хвилюючі Смурфетту питання. Ось тільки подорожувати одній нудно і небезпечно, дівчинка заручається підтримкою своїх друзів, і вони вирушають назустріч пригодам і відкриттям. 
 

Смурфики 3 Загублене містечко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм псевдо.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика