Зробити домашньою|Додати у вибране
 • Увійти
 • Реєстрація
 
 
 

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.
на правах реклами

 Син Йєті

Юний Адам змалечку є вигнанцем і ніяк не може налагодити стосунки з іншими хлопцями. Втомлений від розчарувань, кепкувань і самотності хлопчик шукає можливості віднайти зв'язок з рідним батьком. За розповідями, той давно зник і не давав звістки про себе багато років. Незабаром Адаму відкривається приголомшлива таємниця. Намагаючись розплутати клубок чуток і недомовок, він з'ясовує шокуючу правду. Його батько - той самий Йеті, про якого складають жахливі легенди. Проте це не зменшує рішучості хлопця, і він вирушає в непрохідні гори, де зустріч з ним більш ймовірна.

Хлопчикові вдається зустрітися з татом, але радість від зустрічі триває недовго. 

Виявляється його слідами весь цей час йшли співробітники великої корпорації, котра давно намагається відшукати снігову людину і провести ряд жахливих дослідів. Тривалий час Йєті міг спокійно жити в лісі, не привертаючи уваги і уникаючи нав'язливої уваги учених. Але тепер батькові і сину Йєті необхідно рятуватися разом. Тим часом, Бігфут молодший виявляє в собі дивовижні здібності, про які він раніше і не знав. Чи пощастить хлопчикові і незвичайному батькові уникнути сумної долі і не стати об'єктами для жахливих експериментів? Залишилося трохи почекати, щоб дізнатися, чим закінчиться ця напружена хвилююча історія.

Мультфільм Син Йєті 2017 дивитись українською мовою

Звичайний підліток, котрий є аутсайдером серед однолітків, вирішує вирушити у небезпечну, але цікаву подорож. Ще коли той був малим, батько дивним чином зник, і тепер хлопченя хоче розкрити цю таємницю. Крок за кроком, хлопчик розкопує нові подробиці, одна з яких вказує на те, що тато був справжнім Йеті. Кошлатий велетень дуже довго ховався в лісі.

 Це він робив задля власного порятунку і убезпечення своєї родини від страшної людської корпорації, яка регулярно проводила досліди і експерименти над ДНК цієї дивовижної істоти. 

Тепер, коли батько і син знову зустрілися, їм належить надолужити упущений час і стати ближчими один до одного. Несподівано син Йєті виявляє дивні супер здібності, які не підлягають логічному поясненню і виходять за межі уяви. На жаль ніхто не помітив, що увесь час за хлопчиком стежили - слідом за ним йшли представники організації. З необережності Адам залишив свій рюкзак з речами прямо біля входу в житло снігової людини. Тепер батько і син докладатиму зусилль для уникнення зустрічі з ворогами і збереження таємниці свого походження.


Загрузка...
Загрузка...
Скачати торрент Син Йеті

Смотреть Син Йеті на украинском языке

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм іменем.
Коментарі:
  • Реєстрація:
  • Статус: Користувач offline
  • 25 коментарів
  ^
  Прекрасна робота Французьких аніматорів, знайомить нас з незвичайною історією самотнього хлопченяти з біблейським ім'ям Адам. Цей тихий і непомітний хлопчик з незвичайною зовнішністю був вигнанцем серед однокласників. І приводом для цього були несхвальні чутки про його зниклих батьків. З малого віку, нещасний і знедолений сирота, пристрасно прагне відшукати свого рідного батька. І ось хлопчик досяг підліткового віку, коли йому нарешті вдається взятися за пошуки.

  Провівши ретельну підготовку, хлопчик пускається у захоплюючу подорож, яка має розставити усі крапки над "і", та вирішити нарешті нещасливе питання про родинні зв'язки Адама.

  Розплутавши таємничий клубок з недомовок і складних завдань, підліток з подивом дізнається свій незвичайний родовід. Справжнім татом малого є знаменита Снігова людина. Нещасний батько, був змушений кинути свого сина і сховатися від людей в непрохідних дрімучих лісах.

  Провиною всьому злочинна корпорація, яка в цілях збагачення, хотіла захопити цю рідкісну людину і зробити її об'єктом своїх незаконних наукових дослідів.

  І ось вже багато років - ця незвичайна особина, ховається та уникає сучасного світу в густому і непрохідному лісовому масиві.

  Дізнавшись усю жорстоку правду, показану нам у мультфільмі Син Йєті, - юнак кидається на розшуки свого містичного батька. Нарешті перед підлітком відкривається уся сувора правда про біологічних батьків. Він дізнається про те, що і його рідна мама теж є однією з представниць цієї древньої людської гілки. І тепер головне завдання Адама допомогти своїм батькам, і врятувати їх від переслідування всюдисущих псевдонауковців. Тема цієї стрічки є прикладом мужності, відваги, і відданості. Вона учить маленького глядача добру, справедливості і любові до своїх ближніх.
   • Реєстрація:
   • Статус: Користувач offline
   • 25 коментарів
   ^
   Нова історія Бена Стассена розповість дивовижну казку про незвичайного хлопчика Адама. Випадково Адам дізнався про те, що його татусь є не хто інший, як сама Снігова людина. Хлопчина відчув необхідність розшукати свого батька. Він не помітив постійного стеження за ним людей з дуже могутньої компанії, які, також дуже хочуть знайти Йеті.

   Після довгих пошуків, хлопець напав на слід батька і зустрівся з ним. Проте, радість їх зустрічі затьмарилася несподіваним відкриттям. Люди з корпорації викрили свою присутність.

   Вони займаються пошуком і подальшими дослідами над міфічними істотами, такими як Йеті і тепер, вони хочуть забрати його, щоб почати проводити свої страшні, нелюдські експерименти.

   Батькові та сину одразу після зустрічі доведеться рятуватись від настирних і жорстоких учених. Поміж іншим, Адама відкрив у собі певні здібності. Хлопчик навіть не уявляв про їх існування. Залишилося тільки одне питання, чи зможуть батько з сином уникнути долі піддослідних тварин або вони стануть черговими жертвами жорстокосердих учених, які, заради науки можуть піти на все?
   Інформаційне повідомлення
   Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

    
    
   • Головна сторінка
   • Реєстрація
   • Нове на сайті
   • Статистика